About

Na początek muszę chyba odpowiedzieć na odwieczne pytanie wszystkich, którzy pokusili się o prowadzenie bloga – dlaczego właśnie taki sposób prezentowania swojej aktywności wybrałem? Na szczęście mam już przygotowaną odpowiedź: od dłuższego czasu prowadzę działalność związaną ze sprzedażą, układaniem czy naprawianiem różnego rodzaju wykładzin i pewnego razu chciałem podpatrzeć, jak radzą sobie na swoim terenie analogiczne firmy. Przeczesałem wiele stron i wiele blogów branżowych, jednak nigdzie nie znalazłem tego, na czym mi zależało, ponieważ większa część firm unika jak ognia prezentowania wyników swoich prac. Owszem, można znaleźć sporo porad, jak układać wykładziny (choć konia z rzędem temu, kto robi to pierwszy raz, bez podstawowego sprzętu i chce dać sobie radę opierając się na podobnych wskazówkach) czy listy polecające od zleceniobiorców, jednak realnych fotografii, dokumentujących przebieg i wynik poszczególnych prac, można szukać z przysłowiową świecą.

Punkt wyjścia, od którego chciałem zacząć, to wyraźne określenie celu prowadzenia bloga: chciałem, by stał się on pewnego rodzaju dziennikiem wykonanych przez firmę Efector prac, nieważne jakiego kalibru by nie były (a więc znaleźć tu można zarówno prace prowadzone na rzecz dużych państwowych instytucji, jak też niewielki roboty wykonywane na rzecz indywidualnego odbiorcy).  Dzięki prowadzeniu takiej dokumentacji mogę pozwolić zainteresowanym na samodzielną ocenę mojej pracy, jednocześnie jest to pewnego rodzaju deklaracja jakości.

Zadeklaruję również jednoznacznie, czego nie znajdziecie na moim blogu: nie będzie tu żadnej reklamy ani prób mniej lub bardziej ukrytej perswazji. Poza moim zainteresowaniem znajdzie się też konkurencja, branżowa prasa, firmy, z których narzędzi czy środków korzysta każdy zajmujący się wykładzinami. Skupię się na tym, co indywidualne i bezpośrednio związane z firmą Efector i jej zleceniami. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami mojej działalności, znajdzie je na stronie domowej firmy.

Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do lektury!

Zapraszam również do zaprzyjaźnionych stron: poświęconemu nowoczesnych technologiom blogowi http://sredniapolka.blogspot.com/ oraz kulturalnej witryny https://akwadrat.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s